3te3 Tarih Efsane Bilgi Yarışması v1.0.0 MOD APK (MOD,Unlimited Money) Free For Android Newest

Posted on


3te3 Tarih Efsane Bilgi Yarışması v1.0.0 MOD APK (MOD,Unlimited Money) Free For Android:

 

Tarih bilginizi ölçerken öğrenecek ve eğleneceksiniz. KPSS vb. sınavlara yardımcı bu uygulama ile kendinizi take a look at edebilirsiniz. Sürekli güncellenen sorular ile bilginize bilgi katacaksınız.

KURALLAR:

Programın isminden de anlaşılacağı gibi yarışmacı herhangi bir seviyede üst üste üç soruyu doğru cevaplarsa, son doğru cevapladığı sorunun miktarını kazanmış olur. Yarışmacı elde ettiği her yeni 3’te 3’te kazancını, doğru cevapladığı en son sorunun rakamına yükseltir.

KORUMA HAKKI (3 Adet):

Yarışmacı emin olmadığı soruda cevap vermeden önce koruma hakkını seçer. Koruma hakları, yanlış cevap verdiğinde yarışmacıyı elenmekten korur ve yarışmacı bir sonraki soruyla yarışmaya devam eder.

Herhangi bir seviyede koruma hakkıyla bir sonraki soruya geçen yarışmacı, yanlış cevap vermeden yeni bir 3’te 3 yapmaya çalışır. Yarışmacı koruma hakları bittiğinde verdiği ilk yanlış cevap ile elenir, o patik bilangan 3’te 3 yaparak elde ettiği en yüksek getah perca miktarı ise yarışmacının olur.

Bu seçenekler;

DÖNEM DEĞİŞTİR (1 Adet): Yarışmacı cevaplamak istemediği herhangi bir soruda kullanabilir. Bu durumda Komposisi, yarışmacıya farklı bir soru gönderir.

İPUCU (1 Adet): 3.0 Sürümü ile giat olan bu joker kasanızda yarışmalardan kazarak biriktirmiş olduğunuz 1 Milyon TL karşılığında sizin yerinize doğru cevabı işaretler. Ayrıca bakiyenizin yetersiz olması durumunda gambar reklam izleyerek kullanabilirsiniz.

İKİ SEÇENEĞİ ELE (1 Adet): Komposisi yarışmacı adına iki yanlış seçeneği eler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *